Автобус Затока – Черкаси

Вартість 550 грн

Акційна пропозиція

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

Туди:
01.07 чт, 06.07 вт, 11.07 нд, 16.07 пт, 21.07 ср, 26.07 пн, 31.07 сб, 05.08 чт, 10.08 вт, 15.08 нд, 20.08 пт, 25.08 ср, 30.08 пн

Назад:
26.06 сб, 01.07 чт, 06.07 вт, 11.07 нд, 16.07 пт, 21.07 ср, 26.07 пн, 31.07 сб, 05.08 чт, 10.08 вт, 15.08 нд, 20.08 пт, 25.08 ср

Час
відправлення
Затока – 10:30
(аквапарк 15:40, центр 15:30)
Пункти
по маршруту
  • Грибівка – 11:00
    (база відпочинку «Оазіс» )
  • Санжійка – 11:15
    (пам’ятник Дельфінам)
  • Чорноморськ – 11:30
    (Курортний ринок)
  • Одеса – 12:10
    (АЗС «SOCAR», Авангард,
    вул. Ангарська 2В )
  • Умань – 15:40
    (АЗС ОККО)
  • Тальне – 16:40
    (автовокзал )
  • Звенигородка – 17:20
    (автовокзал)
  • Шпола – 18:00
    (автовокзал)
  • Сміла – 18:45
    (фонтан)
Час
прибуття
Черкаси 19:30
СК “Спартак”
Подивитись місця в автобусі

Квитки на автобус Затока – Черкаси