Черкаси – Затока

Вартість 550 грн

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

На море:
26.06 сб, 01.07 чт, 06.07 вт, 11.07 нд, 16.07 пт, 21.07 ср, 26.07 пн, 31.07 сб, 05.08 чт, 10.08 вт, 15.08 нд, 20.08 пт, 25.08 ср

З моря:
01.07 чт, 06.07 вт, 11.07 нд, 16.07 пт, 21.07 ср, 26.07 пн, 31.07 сб, 05.08 чт, 10.08 вт, 15.08 нд, 20.08 пт, 25.08 ср, 30.08 пн

Час
відправлення
з Черкас 04:00
СК “Спартак”
Пункти
по маршруту
  • Сміла – 05:00
    (фонтан)
  • Кам’янка – 05:30
    (АЗС WOG)
  • Олександрівка – 06:00
    (АЗС SHELL)
  • Кропивницький – 07:00
    (площа Б.Хмельницького )
  • Компаніївка – 07:45
    (АЗС San Oil)
  • Бобринець – 08:15
    (автостанція)
  • Миколаїв – 10:00
    (АТБ, проспект Героїв Сталінграду, 20А)
  • Одеса – 12:30
    (АЗС ОККО, 2-й км об’їздної Одеса-Рені, 1)
  • Чорноморськ – 13:30
    (Курортний ринок)
  • Санжійка – 14:00
    (пам’ятник Дельфінам)
Час
прибуття
Затока – 14:30
(аквапарк)
Подивитись місця в автобусі

Поїздки автобусом Черкаси – Затока

А ви знали, що Затока найтепліший курорт Причорномор’я? Всім охочим пошвидше вирушити у відпустку нагадуємо, що курортний сезон починається вже з середини травня, тож можна сміливо пакувати валізи та замовити автобусні квитки в Затоку.  Транспортна компанія Flamingo Bus здійснює пасажирські перевезення на море в ЗАТОКУ та пропонує купити білет до омріяного відпочинку за найкращою ціною.

Поїздки з Черкас в Затоку

Скільки займе дорога “Черкаси – Затока” залежить насамперед від виду транспорту, який ви оберете. Якщо вирішили їхати автобусом в Затоку з Черкас – тоді вам до нас!

Ніяких пересадок і зайвих витрат на таксі!

Ловіть вже готову покрокову інструкцію ідеального початку відпочинку від Flamingo Bus:

  1. Замовити та купити квиток на автобус Черкаси Затока в нашій компанії, скориставшись сервісом бронювання;
  2. Зібрати необхідні речі;
  3. Сісти до нашого автобуса та зручно влаштуватися в м’яких кріслах з відкидною спинкою;
  4. Увімкнути улюблену музику або фільм, у салонах наших автобусів є все необхідне для цього;
  5. Насолоджуватися безпечною і комфортною поїздкою автобусом в Затоку у супроводі гіда.
Автобусні квитки в Затоку

Поїздки в Затоку з Черкас не втрачають своєї популярності у курортний період. Цей мальовничий і гостинний курорт приваблює своїми родзинками, а саме:

  • Наявність широкого, просторого піщаного пляжу, місцями шириною понад 50м!
  • Романтичні прогулянки алеєю вздовж моря під назвою “Миля”;
  • Феєричні вечірки та круті шоу-програми щовечора;
  • Унікальність розташування, адже містечко одночасно омивається солоними водами Чорного моря, а з іншого боку – прісноводним Дністровським лиманом;
  • Розвинена інфраструктура та широкий вибір житла у приватному секторі, баз відпочинку, санаторіїв.

Автобус Черкаси  Затока

Білети на автобус Черкаси – Затока уже доступні для бронювання на нашому сайті. Також вказані дати та час відправлення, на які можна замовити та купити квиток як на море так і у зворотньому напрямку в Черкаси. Наш автобус робить зупинки під час поїздки в Одесі, Чорноморську, Санжійці, Грибівці. Вказуйте обов’язково кінцевий пункт призначення під час бронювання.  Ви можете також замовити індивідуальні чи групові поїздки доморя. До ваших послуг маршрутка Черкаси-Затока, або є варіант бронювання автобусу на замовлення. Поспішайте купити квиток у ваше найкраще літо.

В Затоку з Черкас

відвезе Flamingo BUS!