Автобус Залізний Порт – Київ

Вартість 680 грн

Акційна пропозиція

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

На море:
щоденні рейси

З моря:
щоденні рейси

Час
відправлення
Залізний Порт – 14:30
(м-н “Любава” )
Пункти
по маршруту
  • Херсон – 16:00
    (об’їзна АЗС “WOG”
    с.Молодіжне)
  • Миколаїв – 17:30
    (об’їзна АЗС “WOG”
    вул.Дорожня 6)
  • Кропивницький – 20:30
    (площа Б.Хмельницького)
  • Сміла – 22:10
    (фонтан )
  • Золотоноша – 23:30
    (АЗС «ОККО», об’їзна)
  • Переяслав – 01:00
    (АЗК “КЛО”,
    траса Бориспіль-Дніпро)
  • Бориспіль – 02:00
    (м-н “Roshen”
    вул. Київський шлях, 82)
Час
прибуття
Київ 02:35
ст. метро “Бориспільська”
Подивитись місця в автобусі

Квитки на автобус Залізний Порт – Київ