Київ – Залізний Порт

Вартість 680 грн

Акційна пропозиція

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

На море:
щоденні рейси

З моря:
щоденні рейси

Час
відправлення
з Києва 00:55
ст. метро “Бориспільська”
Пункти
по маршруту
  • Бориспіль – 01:30
    (м-н “Roshen”
    вул. Київський шлях, 82)
  • Переяслав – 02:30
    (АЗК “КЛО”,
    траса Бориспіль-Дніпро)
  • Золотоноша – 04:00
    (АЗС «ОККО», об’їзна)
  • Сміла – 05:20
    (фонтан )
  • Кропивницький – 07:00
    (площа Б.Хмельницького)
  • Миколаїв – 10:00
    (об’їзна АЗС “WOG”
    вул.Дорожна 3)
  • Херсон – 11:30
    (об’їзна АЗС “WOG”
    с.Молодіжне)
Час
прибуття
Залізний Порт – 13:00
(м-н “Любава” )
Подивитись місця в автобусі

Проїзд автобусом Київ – Залізний Порт

Нарешті відпустка! Це означає, що прийшов час вирватись із метушливого міста та придбати омріяний білет до морського узбережжя. Транспортна компанія “FlamingoBus” пропонує вирушити у комфортну поїздку автобусом в Залізний Порт із Києва. Попереду тільки відпочинок, розваги, тепле море та незабутні враження!

Радимо замовити бронювання заздалегідь, адже квитки на автобус Київ – Залізний Порт у розпал сезону розлітаються занадто швидко.

Поїздки з Києва в Залізний Порт

Чи існує в Україні універсальний курорт? Так. Це Залізний Порт! Тут гармонійно поєдналися унікальні природні краєвиди та сучасна розвинена інфраструктура.

Купити білет в Залізний Порт це не просто поплавати та позасмагати на піщаних пляжах узбережжя.

Квитка на комфортабельний автобус в Залізний Порт

Тут кожен знайде для себе заняття:

  • молодь тут потусується у нічних клубах з карооке та відірветься на дискотеках
  • сім’ї відпочинуть у затишних базах, готелях та повеселяться з дітками на атракціонах
  • поціновувам екскурсій перехопить подих від краєвидів острова Джарилгач, Кінбурнської коси та заповідника Асканія-Нова
  • порцію екстриму можна отримати не лише на морі, де туристам пропонують дайвінг та політ з парашутом. Незабутнє враження справляє катання на квадроциклі по барханах Олешківських пісків

Це лише частина цікавих родзинок курорту! Скоріше телефонуйте, щоб замовити бронювання або купити квитки, щоб побачити все це на власні очі.

Під час курортного сезону ми здійснюємо регулярні поїздки в Залізний Порт із Києва, щоб кожен охочий міг досхочу поплавати у Чорному морі та гарно відпочити.

Автобус Київ – Залізний Порт

Автобус чи потяг? Купити білети Київ-Залізний Порт у касі чи замовити через бронювання? Компанія FlamingoBus наполегливо працює, щоб покращити свої послуги та допомогти своїм пасажирам зробити правильний вибір. Виснажливі поїздки незручними задушливими маршрутками чи “спекотним” потягом відбивають бажання взагалі кудись їхати. Наша компанія вже понад 10 років демонструє своїм пасажирам високий сервіс та успішно руйнує стереотип про аварійні автобуси із грубими водіями. До ваших послуг:

  • автобус вищого класу, оснащений системою кондиціонування, м’якими відкидними сидіннями, TV, CD та DVD-програвачами
  • кваліфіковані водії
  • страхування під час поїздки
  • супровід гіда в дорозі
  • служба підтримки та гаряча лінія

Доїхати в Залізний Порт із Києва можна за доступними цінами. Весь перелік дат виїзду та наявні квитки можна переглянути на сайті.

Квитки на автобус в Залізний Порт ще у наявності. Варто купити свій щасливий білет, адже відпустка має починатися з гарним настроєм та позитивом. Тож вмикайте крутий музичний трек, зручніше влаштовуйтесь у просторому салоні та вирушайте разом з FlamingoBus до улюбленого моря в райський куточок – Залізний Порт.