Залізний Порт – Черкаси

Вартість 490 грн

Акційна пропозиція

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

На море:
щоденні рейси

20.06 нд, 25.06 пт, 30.06 ср, 05.07 пн, 10.07 сб, 15.07 чт, 20.07 вт, 25.07 нд, 30.07 пт, 04.08 нд, 09.08 пн, 14.08 сб, 19.08 чт, 24.08 вт, 29.08 нд

З моря:
щоденні рейси

20.06 нд, 25.06 пт, 30.06 ср, 05.07 пн, 10.07 сб, 15.07 чт, 20.07 вт, 25.07 нд, 30.07 пт, 04.08 нд, 09.08 пн, 14.08 сб, 19.08 чт, 24.08 вт, 29.08 нд, 03.09 пт
Час
відправлення
Залізний Порт – 15:00
(м-н “Любава” )
Пункти
по маршруту
  • Херсон – 16:30
    (об’їзна АЗС “WOG”
    с.Молодіжне)
  • Миколаїв – 17:30
    (об’їзна АЗС “WOG”
    вул.Дорожна 3)
  • Бобринець – 19:15
    (АЗС “Авіас”)
  • Компаніївка – 19:45
    (АЗС San Oil)
  • Кропивницький – 20:30
    (площа Б.Хмельницького )
  • Олександрівка – 21:30
    (АЗС SHELL)
  • Кам’янка – 22:00
    (АЗС WOG)
  • Сміла – 22:45
    (фонтан)
Час
прибуття
Черкас 23:30
СК “Спартак”
Подивитись місця в автобусі

Квиток на автобус Залізний Порт – Черкаси