Черкаси – Залізний Порт

Вартість 490 грн

Акційна пропозиція

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

На море:
щоденні рейси

20.06 нд, 25.06 пт, 30.06 ср, 05.07 пн, 10.07 сб, 15.07 чт, 20.07 вт, 25.07 нд, 30.07 пт, 04.08 нд, 09.08 пн, 14.08 сб, 19.08 чт, 24.08 вт, 29.08 нд

З моря:
щоденні рейси

20.06 нд, 25.06 пт, 30.06 ср, 05.07 пн, 10.07 сб, 15.07 чт, 20.07 вт, 25.07 нд, 30.07 пт, 04.08 нд, 09.08 пн, 14.08 сб, 19.08 чт, 24.08 вт, 29.08 нд, 03.09 пт
Час
відправлення
з Черкас 05:00
СК “Спартак”
Пункти
по маршруту
  • Сміла – 05:45
    (фонтан)
  • Кам’янка – 06:30
    (АЗС WOG)
  • Олександрівка – 07:00
    (АЗС SHELL)
  • Кропивницький – 07:30
    (площа Б.Хмельницького )
  • Компаніївка – 08:15
    (АЗС San Oil)
  • Бобринець – 08:45
    (АЗС “Авіас”)
  • Миколаїв – 10:30
    (об’їзна АЗС “WOG”
    вул.Дорожна 3)
  • Херсон – 11:30
    (об’їзна АЗС “WOG”
    с.Молодіжне)
Час
прибуття
Залізний Порт – 13:00
(м-н “Любава” )
Подивитись місця в автобусі

Поїздки з Черкас в Залізний Порт

Іноді хочеться опинитися за одну мить на березі теплого моря, де свіжий бриз та лагідне сонце… Ми звісно не чарівники, миттєвої телепортації не обіцяємо, але якщо ви обрали компанію FlamingoBus, то 100% комфортна поїздка та автобус до моря вам гарантовані.

Літо обіцяє бути спекотним! Тож вирушаємо разом з нами популярним маршрутом до Чорного моря. Пропонуємо замовити бронювання та купити квитки на автобус Черкаси – Залізний Порт вже сьогодні.

Автобус Черкаси – Залізний Порт

Автобусні квитки в Залізний Порт

Доїхати до Залізного Порту з Черкас можна громадським транспортом: поїздом до Херсона, потім рейсовим автобусом в Залізний Порт, а ще треба доїхати до бази чи готелю…

Великий мінус такої поїздки – це пересадки, зайві витрати на маршрутку чи таксі, суттєве збільшення часу в дорозі та сумнівна якість транспорту.

Якщо ви ще обираєте чим краще доїхати в Залізний Порт із Черкас, то однозначно радимо замовити послуги нашої компанії:

  • Наш автопарк укомплектований сучасними автобусами та маршрутками, які обладнані системою кондиціонування.
  • В затишному салоні розміщені комфортні крісла з відкидною спинкою.
  • Автобус оснащений TV, CD та DVD програвачами.
  • Поїздка застрахована.
  • Квитки на автобус в Залізний Порт ви можете замовити та купити на нашому сайті. До ваших послуг зручний спосіб бронювання.
  • На маршруті працюють відповідальні водії – профі.

Автобусом туристичного класу доїхати в Залізний Порт набагато вигідніше, ніж загальним міжміським транспортом.
Маємо залізні аргументи:

  1. Перше і найголовніше, це безпека під час подорожі.
  2. Бронювання квитків можливе у напрямку Черкаси – Залізний Порт. Також по телефону нашої гарячої лінії можна замовити квиток автобус назад у Черкаси.
  3. Важливо! Ми веземо наших пасажирів прямо до дверей баз відпочинку, санаторіїв чи приватного сектору.

Постійні акції дозволяють купити білет зі значною знижкою, якою варто скористатися під час бронювання, адже заощаджені кошти можна витратити на розваги під час відпочинку.
Ціна на білети Черкаси Залізний Порт доступна та конкурентна.
Наш маршрутний автобус Черкаси – Залізний Порт ідеальне рішення для подорожі на море.

Поїздки автобусом з Черкас в Залізний Порт

Щороку поїздки в Залізний Порт у літній період збільшуються. Курортне містечко давно завоювало серця туристів своєю зручною інфраструктурою, широким вибором баз відпочинку та оздоровчих санаторіїв, теплим морем та неймовірною природою.
Купити білет в Залізний Порт – означає насолодитися приємним і активним відпочинком.

Чим здивує вас курорт?

  • Острів Джарилгач, або так звані “українські Мальдіви”.
  • “Асканія-Нова” – найвідоміший заповідник в нашій країні.
  • Олешківські піски, національний парк, або “українська Сахара”.
  • Цілющий гейзер, що має оздоровчі властивості.
  • Чорноморський біосферний заповідник, Кінбурнська коса.

Список унікальних місць можна продовжувати ще довго, але “Краще 1 раз побачити, ніж 100 разів почути”!

Приблизно сім годин розділяє Черкаси та море! Поспішайте купити білет в Залізний Порт, судячи із ситуації із виїздом за кордон та карантинними заходами, саме українські курорти будуть мати попит.
Замовити та купити білет можна за допомогою онлайн бронювання.
Квитки на автобус Черкаси Залізний Порт вже у продажу.

Вирушайте назустріч літу разом з компанією FlamingoBus!