Автобус Щасливцеве – Черкаси

Вартість 620 грн

Акційна пропозиція

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

Туди:
28.06 пн, 05.07 пн, 12.07 пн, 19.07 пн, 26.07 пн, 02.08 пн, 09.08 пн, 16.08 пн, 23.08 пн, 30.08 пн

Назад:
27.06 нд, 04.07 нд, 11.07 нд, 18.07 нд, 25.07 нд, 01.08 нд, 08.08 нд, 15.08 нд, 22.08 нд

Час
відправлення
Щасливцеве – 08:00
(центральний ринок)
Пункти
по маршруту
  • Генічеська Гірка – 08:15
    (дельфінарій “Оскар”)
  • Херсон – 12:00
    (об’їзна АЗС “WOG”
    с.Молодіжне)
  • Миколаїв – 13:00
    (АЗС “WOG” вул.Дорожня 6 )
  • Кропивницький – 15:30
    (площа Б.Хмельницького)
  • Олександрівка – 16:30
    (АЗС SHELL)
  • Кам’янка – 17:00
    (АЗС WOG)
  • Сміла – 17:45
    (фонтан)
Час
прибуття
Черкаси 18:30
СК “Спартак”
Подивитись місця в автобусі

Квитки на автобус Щасливцеве – Черкаси