Черкаси – Щасливцеве

Вартість 620 грн

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

На море:
11.07 нд, 18.07 нд, 25.07 нд, 01.08 нд, 08.08 нд, 15.08 нд, 22.08 нд

З моря:
19.07 пн, 26.07 пн, 02.08 пн, 09.08 пн, 16.08 пн, 23.08 пн, 30.08 пн

Час
відправлення
з Черкас 20:00
СК “Спартак”
Пункти
по маршруту
  • Сміла – 21:00
    (фонтан)
  • Кам’янка – 21:45
    (АЗС WOG)
  • Олександрівка – 22:30
    (біля КПП)
  • Кропивницький – 23:30
    (площа Б.Хмельницького)
  • Миколаїв – 02:00
    (АТБ, п-кт Героїв Сталінграду, 20А )
  • Херсон – 03:30
    (автовокзал)
  • Генічеськ – 06:30
    (“Гостинний двір” вул. Гоголя, 192)
Час
прибуття
Щасливцеве – 07:00
(центральний ринок)
Подивитись місця в автобусі

Проїзд автобусом Черкаси – Щасливцеве

Щастя зовсім поруч, варто лише сісти у комфортний автобус до Щасливцеве з Черкас та насолоджуватися сонячними “ваннами” біля моря.
Транспортна компанія Flamingo Bus розпочинає пасажирські перевезення на море в Щасливцеве, щоб кожен бажаючий міг насолодитись яскравими літніми моментами на узбережжі Азовського моря.
Доїхати автобусом в Щасливцеве з Черкас пропонуємо в комфортних та безпечних умовах, транспорт нашої компанії відповідає всім вимогам сучасності та європейським стандартам.

Поїздки з Черкас в Щасливцеве

Заради теплого моря щороку до курортного селища приїздять тисячі туристів. Кому варто обов’язково купити білети до Щасливцевого на автобус?

Автобусні квитки в Щасливцеве

Цей курорт 100% підійде:

  • Любителям тихого сімейного відпочинку з дітьми. Неглибоке та спокійне море біля берегів Щасливцеве ідеально поєднане з чистими піщаними пляжами.
  • Прихильникам оздоровчих процедур, адже поряд знаходиться солоне озеро з цілющою водою, гаряче джерело, яке відоме бальнеологічною цінністю і поліпшує загальний стан здоров’я.
  • Відпочинок на арабатській стрілці підійде всім, хто цінує гармонію з мальовничою природою та ніжним кліматом, який дуже схожий на кримський.

Недарма Щасливцеве відпочивальники називають “Золотою серединою Арбатської стрілки”.
Поїздки в Щасливцеве з Черкас стануть вашими яскравими спогадами про літо. Радимо замовити квитки та не пошкодувати жодної хвилини!

Автобус Черкаси Щасливцеве

Замовити білети на автобус Черкаси Щасливцеве пропонуємо без зволікань. Квитки на популярні українські курортні напрямки вже користуються неабияким попитом. За допомогою бронювання онлайн ви маєте шанс замовити та купити автобусні квитки в Щасливцеве на бажані дати, під вашу відпустку.

Звертаємо вашу увагу, що автобус також слідує через місто Генічеськ та селище Генічеська Гірка, тож можна купити квитки й до цих відомих курортних місць.
На маршруті працюють водії, які цінують безпеку та поважають своїх пасажирів. В автобусі ви не почуєте нав’язливого “Шансона” чи запаху цигарок. Через кожні 3 години водій зупиняє автобус для санітарних та інших потреб(на АЗС, автостанціях, інших обладнаних місцях).Також по проханню пасажирів можлива зупинка “на вимогу”, що актуально для батьків з маленькими дітками.
Для зручності наших пасажирів курсує додатковий автобус Черкаси Щасливцеве, квитки доступні для бронювання.

Подорож автобусом в Щасливцеве із компанією Flamingo Bus – це завжди вдалий початок відпустки та квиток у літо з хорошим настроєм!