Автобус Бердянськ – Київ

Вартість 840 грн

Акційна пропозиція

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

Туди:
26.06 сб, 03.07 сб, 10.07 сб, 17.07 сб, 24.07 сб, 31.07 сб, 07.08 сб, 14.08 сб, 21.08 сб, 28.08 сб, 04.09 сб

Назад:
18.06 пт, 25.06 пт, 02.07 пт, 09.07 пт, 16.07 пт, 23.07 пт, 30.07 пт, 06.08 пт, 13.08 пт, 20.08 пт, 27.08 пт

Час
відправлення
Бердянська коса – 10:00
(середня коса)
Бердянськ – 10:30
(залізничний вокзал)
Пункти
по маршруту
  • Токмак – 12:00
    (автостанція)
  • Запоріжжя – 14:00
    (АЗС “ОККО”
    навпроти автовокзалу)
  • Олександрія – 18:15
    (АЗС ОККО)
  • Знам’янка – 19:00
    (АТБ, центр)
  • Олександрівка – 20:30
    (біля КПП)
  • Кам’янка – 21:00
    (АЗС WOG)
  • Сміла – 21:45
    (фонтан)
  • Черкаси – 22:30
    (СК “Спартак”)
  • Золотоноша – 23:10
    (АЗС «ОККО», об’їзна)
  • Переяслав – 00:10
    (АСК “КЛО”, траса Бориспіль-Дніпро)
  • Бориспіль – 01:00
    (м-н “Roshen”
    вул. Київський шлях, 82)
Час
прибуття
Київ 01:40
ст. метро “Бориспільська”
Натисніть для перегляду місць в автобусі

Квитки на автобус Бердянськ – Київ