Київ – Бердянськ

Вартість 840 грн

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

На море:
18.06 пт, 25.06 пт, 02.07 пт, 09.07 пт, 16.07 пт, 23.07 пт, 30.07 пт, 06.08 пт, 13.08 пт, 20.08 пт, 27.08 пт

З моря:
26.06 сб, 03.07 сб, 10.07 сб, 17.07 сб, 24.07 сб, 31.07 сб, 07.08 сб, 14.08 сб, 21.08 сб, 28.08 сб, 04.09 сб

Час
відправлення
з Києва 16:50
ст. метро “Бориспільська”
Пункти
по маршруту
  • Бориспіль – 17:30
    (м-н “Roshen”
    вул. Київський шлях, 82)
  • Переяслав – 18:20
    (АСК “КЛО”, траса Бориспіль-Дніпро)
  • Золотоноша – 19:20
    (АЗС «ОККО», об’їзна)
  • Черкаси – 20:00
    (СК “Спартак”)
  • Сміла – 20:45
    (фонтан)
  • Кам’янка – 21:30
    (АЗС WOG)
  • Олександрівка – 22:00
    (біля КПП)
  • Знам’янка – 23:30
    (АТБ, центр)
  • Олександрія – 00:15
    (АЗС ОККО)
  • Запоріжжя – 04:30
    (АЗС “ОККО”
    навпроти автовокзалу)
  • Токмак – 06:30
    (автостанція)
Час
прибуття
Бердянськ – 08:00
(залізничний вокзал)
Бердянська коса – 08:30
(середня коса)
Натисніть для перегляду місць в автобусі

Автобус Київ – Бердянськ

Вже спланували відпустку? Якщо вас засмучує нестабільна ситуація закордоном – поїхали разом із транспортною компанією “FlamingoBus” відпочивати в Україні! Вирушаймо на відпочинок до Азовського моря! Найкращий спосіб дістатися в Бердянськ із Києва – автобуси нашої компанії.

Поспішай! Білети на автобус Київ – Бердянськ краще бронювати вже зараз, адже у сезон їх розбирають надто швидко!

Поїздки в Бердянськ з Києва

Тепле море, лікувальні грязі, лагідний клімат, чисте морське повітря та атмосфера свята – все це про Бердянськ. Серце Приазов’я (а саме так його  називають) – рай для туриста! Вас і море у Бердянську розділяє один білет маршрутом Київ – Бердянськ!

Автобусні квитки в Бердянськ

Автобусні квитки в Бердянськ із Києва – неймовірна можливість потрапити у місце, що потішить не тільки морем. Бердянськ – це:

  • музеї, парки, нічні клуби, аквапарк, зоопарк та дельфінарій
  • 50-метрове колесо огляду
  • Азовський проспект – культурний центр нічного життя Бердянська
  • смачнючі морепродукти. Не їв бичка у Бердянську – не був у Бердянську!
  • мінеральні води та лікувальні грязі
  • 20-кілометрова Бердянська коса

Проїзд автобусом Київ ­– Бердянськ

Вже захотілося відвідати усі ці місця, правда ж? Зосталося тільки вирішити як туди дістатися. Саме автобусом в Бердянськ із Києва доїхати до моря простіше і комфортніше всього.

Наш автобус Київ – Бердянськ – це:

  1.  кваліфіковані водії та перевірений транспорт
  2. страхування кожного пасажира
  3. прохолодні напої та супровід нашого гіда під час поїздки
  4. TV-, CD- та DVD-програвачі, м’які відкидні сидіння та системи клімат-контролю
  5. підтримка нашою службою зв’язку та гарячою лінією

Більше ніяких переповнених маршруток, душних потягів та хамовитих водіїв! Транспортна компанією “FlamingoBus” – це якісний сервіс, надійність, безпечність та відповідальність!

Купити білети до Бердянська можна на нашому сайті. Вони завжди у наявності.

Якщо вже їхати у відпустку, то їхати разом із транспортною компанією “FlamingoBus”!

Приємного відпочинку!