Черкаси – Яремче

Вартість 1098 грн

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

Туди:
18.07 сб, 23.07 чт, 28.07 вт, 02.08 нд, 07.08 пт, 12.08 ср, 17.08 пн, 22.08 сб, 27.08 чт

Назад:
18.07 сб, 23.07 чт, 28.07 вт, 02.08 нд, 07.08 пт, 12.08 ср, 17.08 пн, 22.08 сб, 27.08 чт

Час
відправлення
з Черкас 20:00
СК “Спартак”
Пункти
по маршруту
  • Сміла – 20:40
    (фонтан)
  • Звенигородка – 22:00
    (автовокзал)
  • Умань – 23:30
    (АЗС ОККО, вул. Шолом- Алейхема, 27)
  • Вінниця – 02:00
    (АЗС ОККО, Хмельницьке ш., 107-В)
  • Хмельницький – 04:30
    (АЗС ОККО, Львівське шосе, 20/1)
Час
прибуття
Яремче – 09:00
(АТБ)
Подивитись місця в автобусі