Черкаси – Буковель

Вартість 975 грн

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

Туди:
уточнити у менеджера

Назад:
уточнити у менеджера

Час
відправлення
з Черкас 17:00
СК “Спартак”
Пункти
по маршруту
  • Золотоноша – 17:50
    (Золотонішське кільце)
  • Переяслав-Хмельницький – 19:00
    (АЗК “БРСМ Нафта”,
    автодорога Бориспіль – Дніпро)
  • Київ – 20:00
    (ст. м. “Бориспільська”)
  • Житомир – 22:30
    (АЗК “БРСМ Нафта”,
    проспект Незалежності, 95)
  • Рівне – 01:30
    (АЗС “ОККО”, вул. Дубенська, 74)
  • Львів – 05:00
    (АЗС “ОККО”, вул. Київська, 24)
  • Івано-Франківськ – 07:50
    (АЗС “БРСМ Нафта”, вул. Рамішвілі, 15)
  • Яремче – 08:20
    (Автостанція)
Час
прибуття
Буковель – 09:20
(автостанція)
Подивитись місця в автобусі