Сміла – Залізний Порт ч/з Умань

Вартість 605 грн

Акційна пропозиція

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

На море:
24.06 чт, 29.06 вт, 04.07 нд, 09.07 пт, 14.07 ср, 19.07 пн, 24.07 сб, 29.07 чт, 03.08 вт, 08.08 нд, 13.08 пт, 18.08 ср, 23.08 пн, 28.08 сб

20.06 нд, 25.06 пт, 30.06 ср, 05.07 пн, 10.07 сб, 15.07 чт, 20.07 вт, 25.07 нд, 30.07 пт, 04.08 нд, 09.08 пн, 14.08 сб, 19.08 чт, 24.08 вт, 29.08 нд

З моря:
25.06 пт, 30.06 ср, 05.07 пн, 10.07 сб, 15.07 чт, 20.07 вт, 25.07 нд, 30.07 пт, 04.08 ср, 09.08 пн, 14.08 сб, 19.08 чт, 24.08 вт, 29.08 нд, 03.09 пт

20.06 нд, 25.06 пт, 30.06 ср, 05.07 пн, 10.07 сб, 15.07 чт, 20.07 вт, 25.07 нд, 30.07 пт, 04.08 нд, 09.08 пн, 14.08 сб, 19.08 чт, 24.08 вт, 29.08 нд, 03.09 пт
Час
відправлення
Сміла 05:30
СК “Спартак”
Пункти
по маршруту
  • Шпола – 06:15
    (автостанція)
  • Звенигородка – 06:45
    (автостанція)
  • Тальне – 07:30
    (автостанція)
  • Умань – 08:30
    (АЗС “ОККО”)
  • Первомайськ – 11:00
    (АЗС “WOG”)
  • Южноукраїнськ – 11:30
    (АЗС “WOG”)
  • Вознесенськ – 11:50
    (АЗС “WOG”)
  • Миколаїв – 13:20
    (об’їзна АЗС “WOG”
    вул.Дорожна 3)
  • Херсон – 14:30
    (об’їзна АЗС “WOG”
    с.Молодіжне)
Час
прибуття
Залізний Порт – 16:00
(м-н “Любава” )
Подивитись місця в автобусі