Сміла – Коблеве

Вартість 482 грн

Акційна пропозиція

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

На море:
щоденні рейси

З моря:
щоденні рейси

Час
відправлення
Сміла – 05:45
(фонтан)
Пункти
по маршруту
  • Кам’янка – 06:30
    (АЗС WOG)
  • Олександрівка – 07:00
    (АЗС SHELL)
  • Кропивницький – 07:30
    (площа Б.Хмельницького )
  • Компаніївка – 08:15
    (АЗС “San Oil”)
  • Бобринець – 08:45
    (об’їзна, АЗС “Авіас”)
  • Миколаїв – 10:30
    (АЗС “WOG”,
    пр-кт Героїв Сталінграду 121)
Час
прибуття
  • в Коблеве – 12:00
    (аквапарк)
  • Лугове – 12:30
    база відпочинку “Либідь”
  • Рибаківка – 12:50
    база відпочинку “Турист”
Подивитись місця в автобусі

Автобусні квитки зі Сміли в Коблеве