Черкаси – Коблеве

Вартість 525грн

Акційна пропозиція

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

На море:
щоденні рейси

З моря:
щоденні рейси

Час
відправлення
з Черкас 05:00
СК “Спартак”
Пункти
по маршруту
  • Сміла – 05:45
    (фонтан)
  • Кам’янка – 06:30
    (АЗС WOG)
  • Олександрівка – 07:00
    (АЗС SHELL)
  • Кропивницький – 07:30
    (площа Б.Хмельницького )
  • Компаніївка – 08:15
    (АЗС “San Oil”)
  • Бобринець – 08:45
    (об’їзна, АЗС “Авіас”)
  • Миколаїв – 10:30
    (АЗС “WOG”,
    пр-кт Героїв Сталінграду 121)
Час
прибуття
  • в Коблеве – 12:00
    (аквапарк)
  • Лугове – 12:30
    база відпочинку “Либідь”
  • Рибаківка – 12:50
    база відпочинку “Турист”
Подивитись місця в автобусі

Проїзд атобусом Черкаси – Коблеве

Досить відкладати на завтра те, що можна зробити вже сьогодні! Слова, актуальні в усі часи, особливо, коли справа стосується відпочинку та оздоровлення. Ми відвеземо вас автобусом в Коблеве з Черкас, у місце, де ціле літо ідеальна для відпочинку погода, широкі піщані пляжі та чисте море, яке прогрівається до 28°С!

Транспортна компанія Flamingo Bus здійснює комфортні автобусні перевезення до найкращих морських курортів України. У нас можна замовити бронювання, дізнатись детальну інформацію про топовий маршрут Черкаси – Коблеве та купити білети до Коблево прямо зараз на нашому сайті.

Поїздки з Черкас в Коблеве

Серед переваг на користь поїздки в Коблеве з Черкас варто відзначити:

Автобусні квитки в Коблеве
  • Унікальний курорт оточений сосновим лісом, що позитивно впливає у поєднанні з морським повітрям на органи дихання, нервову та серцево-судинну системи.
  • Коблево приваблює піщаними пляжами, пологими спусками, що є суттєвим плюсом, коли відпочиваєте з маленькими дітьми.
  • Великий вибір готелів, пансіонатів, баз відпочинку.
  • У Коблево є два аквапарки, дельфінарій «Немо», який пропонує купити квитки на денне та вечірнє світлове шоу, Родео-парк, Луна-парк, зоопарк, атракціони для дітей і дорослих. Також безліч закладів харчування, нічних клубів та інших розваг для молоді.
  • Один із найбільших виноробних заводів України «Коблево», тож є можливість замовити екскурсію з дегустацією найкращих вин.

Заманлива пропозиція? Акційні автобусні квитки в Коблеве вже в продажу. На сайті пропонуємо замовити бронювання, купити білет або отримати більш детальну інформацію про автобус та маршрут.

Автобус Черкаси Коблеве

Ми завжди дбаємо про комфорт і зручні поїздки для наших пасажирів. Маршрут продуманий до дрібниць, тож сміливо вирушайте автобусом в Коблеве навіть з маленькими дітьми:

  • зручний і просторий автобус, салон із системою кондиціонування;
  • сучасні м’які сидіння із відкидними спинками;
  • можливість слухати музику чи дивитись DVD;
  • робимо зупинки через кожні 2,5 – 3 години на спеціально облаштованих для цього місцях;
  • обов’язково вас супроводжує наш гід.

Чому білети на автобус Черкаси Коблеве швидко розкуповують та активно замовляють раннє бронювання? Вартість поїздки в Коблеве з Черкас одна з найнижчих серед запропонованих маршрутів до моря.

До речі, цей чорноморський курорт є найближчим до Черкас, тож дорога займає всього 5 годин часу. Отже, ви отримаєте не тільки бажану відпустку в райському куточку біля моря, але й можливість купити доступний білет на автобус Черкаси Коблеве. Завдяки ранньому бронюванню, ви можете замовити квитки не виходячи з дому та суттєво зекономити. Не забудьте також купити зворотній квиток на автобус у Черкаси. Всі пасажири, що їдуть на море в Коблеве застраховані, а за кермом автобусу водії, для яких ваша безпека в дорозі на 1-му місці!

Літо з компанією Flamingo Bus – це заряд позитиву, улюблені морські маршрути та доступні квитки на море з Черкас!