Черкаси – Коблеве ч/з Умань

Вартість 687грн

Акційна пропозиція

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

На море:
щоденні рейси

З моря:
щоденні рейси

Час
відправлення
з Черкас 05:00
СК “Спартак”
Пункти
по маршруту
  • Сміла – 05:45
    (фонтан)
  • Шпола – 06:30
    (автовокзал)
  • Звенигородка – 07:10
    (автовокзал)
  • Тальне – 07:50
    (автовокзал )
  • Умань – 08:50
    (АЗС ОККО)
  • Одеса – 12:20
    (АЗС “Shell”, 18 Km, Об’їзна дорога)
Час
прибуття
Коблеве – 14:00
(аквапарк)
Подивитись місця в автобусі