Сміла – Бердянськ

Вартість 585 грн

Акційна пропозиція

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

На море:
18.06 пт, 25.06 пт, 02.07 пт, 09.07 пт, 16.07 пт, 23.07 пт, 30.07 пт, 06.08 пт, 13.08 пт, 20.08 пт, 27.08 пт

З моря:
26.06 сб, 03.07 сб, 10.07 сб, 17.07 сб, 24.07 сб, 31.07 сб, 07.08 сб, 14.08 сб, 21.08 сб, 28.08 сб, 04.09 сб

Час
відправлення
Сміла – 20:45
(фонтан)
Пункти
по маршруту
  • Кам’янка – 21:30
    (АЗС WOG)
  • Олександрівка – 22:00
    (біля КПП)
  • Знам’янка – 23:30
    (АТБ, центр)
  • Олександрія – 00:15
    (АЗС ОККО)
  • Запоріжжя – 04:30
    (АЗС “ОККО”
    навпроти автовокзалу)
Час
прибуття
Бердянськ – 08:00
(залізничний вокзал)
Бердянська коса – 08:30
(середня коса)
Подивитись місця в автобусі

Автобусні квитки зі Сміли в Бердянськ