Київ – Запоріжжя

Вартість 640 грн

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

Туди:
18.06 пт, 25.06 пт, 02.07 пт, 09.07 пт, 16.07 пт, 23.07 пт, 30.07 пт, 06.08 пт, 13.08 пт, 20.08 пт, 27.08 пт

Назад:
26.06 сб, 03.07 сб, 10.07 сб, 17.07 сб, 24.07 сб, 31.07 сб, 07.08 сб, 14.08 сб, 21.08 сб, 28.08 сб, 04.09 сб

Час
відправлення
з Києва 16:50
ст. метро “Бориспільська”
Пункти
по маршруту
  • Бориспіль – 17:30
    (м-н “Roshen”
    вул. Київський шлях, 82)
  • Переяслав – 18:20
    (АСК “КЛО”, траса Бориспіль-Дніпро)
  • Золотоноша – 19:20
    (АЗС «ОККО», об’їзна)
  • Черкаси – 20:00
    (СК “Спартак”)
  • Сміла – 20:45
    (фонтан)
  • Кам’янка – 21:30
    (АЗС WOG)
  • Олександрівка – 22:00
    (біля КПП)
  • Знам’янка – 23:30
    (АТБ, центр)
  • Олександрія – 00:15
    (АЗС ОККО)
Час
прибуття

Запоріжжя – 04:30
(АЗС “ОККО”
навпроти автовокзалу)

Натисніть для перегляду місць в автобусі

Замовити квиток на автобус Київ – Запоріжжя

Проїзд автобусом Київ – Запоріжжя

Якщо бажаєте відчути козацький дух та велич одного з найбільших центрів півдня України – радимо купити білет на автобус до Запоріжжя. Мандрівки Україною всією родиною, подорожі у колі друзів чи ділові відрядження обов’язково порадують комфортом та безпекою в дорозі разом із транспортною компанією FlamingoBus.

Поїздки з Києва в Запоріжжя

Місто Запоріжжя вражає величчю та історією. Вирушивши автобусом в Запоріжжя ізКиєва у будь-яку погоду та пору року, вас не розчарує побачене. Кожен турист, який хоч раз був у Запоріжжі, обов’язково відвідав Національний заповідник Хортиця, що простягнувся на 12 км вздовж берегів Дніпра.

Хортицю по праву називають одним із 7 чудес України. Саме тут з оглядового майданчика відкривається неймовірний вид на масштабну Дніпровську ГЕС, що вражає потужністю.

Автобус в Запоріжжя

Купити або замовити білет на автобус Київ-Запоріжжя можна на нашому сайті. Тут без зайвих турбот і черг можна розв’язати всі питання стосовно поїздки в Запоріжжя із Києва, замовити квитки, отримати консультацію наших менеджерів, а також:

  • замовити попереднє бронювання в один клік
  • купити квитки до Запоріжжя онлайн або сплатити у касі
  • обрати бажаний час та дату поїздки автобусом з Києва до Запоріжжя
  • отримати інформацію про сервіс та успішний досвід пасажирських перевезень “FlamingoBus”
  • не пропустити шалені акційні пропозиції, які постійно оновлюються та вражають суттєвими знижками на білет
  • переглянути відгуки – наша гордість і мотивація ставати кращими

Ми продумали все до найменших деталей, щоб послуги замовлення та бронювання були максимально простими, а сайт містив вичерпну інформацію з усіх питань.

Автобус Київ — Запоріжжя

Наш люксовий автобус Київ – Запоріжжя задовольнить вимоги найвибагливіших мандрівників. Без “шансону”, штовханини та задухи. Натомість просторий м’який салон за європейськими стандартами та ввічливі водії. Безпека пасажирів для нас в пріоритеті:

  • ви застраховані
  • у дорозі з вами будуть 2 наших досвідчених водіїв
  • автобус робить зупинки кожні 2 години, а також зупинки на вимогу

FlamingoBus – це гарантія поїздки високого рівня та якісний сервіс перевірений роками!