Київ – Кирилівка

Вартість 850 грн

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

На море:
18.06 пт, 25.06 пт, 02.07 пт, 09.07 пт, 16.07 пт, 23.07 пт, 30.07 пт, 06.08 пт, 13.08 пт, 20.08 пт, 27.08 пт

З моря:
26.06 сб, 03.07 сб, 10.07 сб, 17.07 сб, 24.07 сб, 31.07 сб, 07.08 сб, 14.08 сб, 21.08 сб, 28.08 сб, 04.09 сб

Час
відправлення
з Києва 16:50
ст. метро “Бориспільська”
Пункти
по маршруту
  • Бориспіль – 17:30
    (м-н “Roshen”
    вул. Київський шлях, 82)
  • Переяслав – 18:20
    (АСК “КЛО”, траса Бориспіль-Дніпро)
  • Черкаси – 20:00
    (СК “Спартак”)
  • Сміла – 20:45
    (фонтан)
  • Кам’янка – 21:30
    (АЗС WOG)
  • Олександрівка – 22:00
    (біля КПП)
  • Знам’янка – 23:30
    (АТБ, центр)
  • Олександрія – 00:15
    (АЗС ОККО)
  • Запоріжжя – 04:30
    (АЗС “ОККО”
    навпроти автовокзалу)
  • Мелітополь – 06:30
    (АЗС “OKKO”,
    вул.Гетьмана Сагайдачного)
Час
прибуття
Кирилівка – 08:00
(автостанція)
Натисніть для перегляду місць в автобусі

Проїзд автобусом Київ – Кирилівка

Погляньте на календар! Вже літо! Нам здається, що настав час ненадовго відкласти всі справи та придбати квиток до моря. Транспортна компанія “FlamingoBus” пропонує тобі вирушити на зустріч відпочинку автобусом в Кирилівку з Києва.

Не вагайся! Забронюй омріяні білети на автобус Київ – Кирилівка вже зараз!

Поїздки в Кирилівку з Києва

Чи є в Україні курорт, який би одночасно був центром клубного життя, міг задовольнити найвибагливіших екстрималів та потішити безлюдними пляжами тих, хто хоче насолодитися тишею? Є. Це Кирилівка! Курортна зона Федотової коси сягає 30 кілометрів, а, отже, тут кожен знайде чим зайнятися. Вас і відпочинок розділяє лише один білет марш туром Київ-Кирилівка!

Автобусні квитки в Кирилівку – це дещо більше, ніж просто білети на море.

Квитки на автобус Київ Кирилівка

Ви навіть не уявляєте, що чекає на вас на узбережжі Азовського моря:

  • ресторани та нічні клуби для незабутніх літніх ночей
  • парк розваг та кінний театр, де любить тусуватися молодь
  • найбільший в Україні аквапарк з 30 гірками, барами та аквашоу
  • дельфінарій
  • лунапарк
  • акваріум
  • танцмайданчики та кінотеатри (найкращі місця для романтичних побачень)
  • дитячі табори та бази відпочинку

Це лиш частина переліку того, що розташоване у Кирилівці. Там без перебільшень є все і для кожного: тут круто відпочине і молодь, і закохані пари, і компанії друзів, і сім’ї з дітками.

Під час курортного сезону транспортна компанія “FlamingoBus” здійснює регулярні пасажирські перевезення на море в Кирилівку, аби ви точно встигли гарно відпочити на березі теплого Азовського моря.

Автобус Київ – Кирилівка

Якщо вагаєтеся у виборі: потяг чи автобус – радимо обрати автобус. Чому? Ось вам декілька беззаперечних переваг поїхати в Кирилівку з Києва саме автобусом:

  • наші автобуси оснащені TV-, CD- та DVD-програвачами, м’якими відкидними сидіннями та системою клімат-контролю
  • наші водії кваліфіковані, а транспорт перед кожною поїздкою проходить техогляд
  • кожен пасажир застрахований
  • під час поїздки вас супроводжуватиме гід, а протягом усього відпочинку з вами на зв’язку буде служба підтримки та наша гаряча лінія

Забудьте про поїздки задушливими маршрутками та забитими потягами. Ми дбаємо про кожного свого пасажира та нещадно руйнуємо міфи про аварійні автобуси та водіїв-грубіянів. Квитки на автобус Київ – Кирилівка – ваша гарантія справді якісного відпочинку!

Ми більше 10 років піклуємося про ваш комфорт і безпеку у дорозі та допомагаємо якнайшвидше дістатися омріяного морського узбережжя.

Вже переконали вас у тому що краще їхати саме автобусом в Кирилівку?

Купити білети в Кирилівку можна на нашому сайті. Вони завжди у наявності.

Нехай ваше літо розпочнеться із позитиву, гарного настрою, хорошої засмаги та квиточка на море, який допоможе запам’ятати цю пору на все життя.

Вирушай автобусом з Києва у Кирилівку разом із транспортною компанією “FlamingoBus”.