Черкаси – Кирилівка

Вартість 600 грн

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

На море:
18.06 пт, 25.06 пт, 02.07 пт, 09.07 пт, 16.07 пт, 23.07 пт, 30.07 пт, 06.08 пт, 13.08 пт, 20.08 пт, 27.08 пт

З моря:
26.06 сб, 03.07 сб, 10.07 сб, 17.07 сб, 24.07 сб, 31.07 сб, 07.08 сб, 14.08 сб, 21.08 сб, 28.08 сб, 04.09 сб

Час
відправлення
з Черкас 20:00
СК “Спартак”
Пункти
по маршруту
  • Сміла – 20:45
    (фонтан)
  • Кам’янка – 21:30
    (АЗС WOG)
  • Олександрівка – 22:00
    (біля КПП)
  • Знам’янка – 23:30
    (АТБ, центр)
  • Олександрія – 00:15
    (АЗС ОККО)
  • Запоріжжя – 04:00
    (АЗС OKKO)
    навпроти автовокзалу
  • Мелітополь – 06:00
    (АЗС OKKO)
    вул.Гетьмана Сагайдачного 148
Час
прибуття
Кирилівка – 08:00
(автостанція)
Подивитись місця в автобусі

Поїздки автобусом Черкаси – Кирилівка

Вирушаємо відпочивати до курортного містечка-рекордсмена Кирилівка! Бронювання на автобус Черкаси – Кирилівка вже відкрито. Компанія Flamingo Bus здійснює регулярні пасажирські перевезення на море в Кирилівку в курортний сезон.

Ще сумніваєтесь, чи купити білети в Кирилівку?

Це крутий і сучасний курорт, де:

  • Море майже завжди тепле, що підходить для маленьких діток;
  • Найбільший аквапарк України;
  • Найбільша кількість оздоровчих баз за офіційною статистикою 2020 року;
  • Найрозвиненіша інфраструктура серед всіх курортів українського Приазов’я;
  • Вибір розваг для будь-якого віку: дельфінарій, луна-парк, нічні клуби та дискотеки просто неба, кінний театр;
  • Популярний фестиваль “Kirillovka Fest”, який щорічно збирає тисячі любителів музики, та потрапив до Книги рекордів України;
  • Мальовничі морські краєвиди: з одного боку – коса Пересип і Молочний лиман, а з іншого популярна Федотова коса.

Віндсерфінг, дайвінг, морські прогулянки подарують вам яскраві враження та незабутні емоції. Доставимо вас в Кирилівку з Черкас швидко та з комфортом!

Автобус Черкаси Кирилівка вже чекає на вас!

Поїздки з Черкас в Кирилівку

Минулого року Кирилівку відвідали близько 1,5 млн туристів.

Поїздки в Кирилівку з Черкас є популярними й серед наших черкащан.

Білет на автобус Черкаси Кирилівка радимо купити завчасно, адже азовський курорт приваблює щороку все більше гостей. Крім гучного фестивалю, містечко заснувало власне свято “День відпочивальників Азовського моря”. Це мега-круте дійство відбувається у розпал літнього сезону, його святкує все Азовське узбережжя Запорізької області. Поспішіть замовити та купити квиток до популярного курорту, щоб стати учасником літніх святкувань.

Автобус Черкаси-Кирилівка – квиток у яскраве літо

Доїхати автобусом в Кирилівку можна комфортно завдяки високому сервісу та сучасному транспорту компанії Flamingo Bus. Автобус має зручні сидіння, обладнаний ТV/DVD салон, велике багажне відділення. В кожному рейсі автобус зупиняється на санітарні зупинки через кожні 2,5-3 години, на АЗС або інших облаштованих для цього місцях. Розклад руху та бронювання на автобусні квитки в Кирилівку доступні на сайті. Вигідно купити квиток чи замовити автобус можна скориставшись нашими акційними пропозиціями, вам лише потрібно зайти в розділ “Акції”.

Відпочинок на морі має початися із невиснажливої, комфортної поїздки. Обираючи поїздку автобусом в Кирилівку з Черкас саме нашої компанії – 100% отримаєте якісні транспортні послуги та доступну ціну за квиток. Також доступна послуга купити квиток на автобус назад у Черкаси. Наші консультанти нададуть вам необхідну інформацію:

  • як замовити та купити квиток на автобус вигідніше саме для вас;
  • про актуальні акційні пропозиції;
  • інформацію щодо бронювання; часу відправлення/прибуття;
  • про наш сервіс, послуги у дорозі.

Телефонуйте та плануйте початок відпочинку з компанією Flamingo Bus.

Наш маршрут: Черкаси – МОРЕ!