Черкаси – Бердянськ

Вартість 620 грн

Замовити квиток на автобус

Дати виїздів

На море:
18.06 пт, 25.06 пт, 02.07 пт, 09.07 пт, 16.07 пт, 23.07 пт, 30.07 пт, 06.08 пт, 13.08 пт, 20.08 пт, 27.08 пт

З моря:
26.06 сб, 03.07 сб, 10.07 сб, 17.07 сб, 24.07 сб, 31.07 сб, 07.08 сб, 14.08 сб, 21.08 сб, 28.08 сб, 04.09 сб

Час
відправлення
з Черкас 20:00
СК “Спартак”
Пункти
по маршруту
  • Сміла – 21:00
    (фонтан)
  • Кам’янка – 21:45
    (АЗС WOG)
  • Олександрівка – 22:30
    (біля КПП)
  • Знам’янка – 23:30
    (АТБ, центр)
  • Олександрія – 00:15
    (АЗС ОККО)
  • Запоріжжя – 04:00
    (АЗС WOG)
  • Токмак – 06:00
    (автостанція)
Час
прибуття
Бердянськ – 09:00
(середня коса)
Подивитись місця в автобусі

Проїзд автобусом Черкаси – Бердянськ

Інтернет майорить безліччю пропозицій і варіантів літнього відпочинку на будь-який смак та гаманець. Бердянськ впевнено тримається у ТОП кращих курортів України. Недаремно його називають серцем українського приазов’я.

Flamingo Bus має для вас пропозицію комфортної поїздки в Бердянськ без парких поїздів та задушливих маршруток.

Автобус Черкаси – Бердянськ від FlamingoBus.

Автобус туристичного класу на замовлення, доставить вас не тільки до міста Бердянськ, а й до бердянської коси, де широкі пляжі з теплим азовським морем. Це оптимальний варіант сімейного відпочинку з дітьми, вони точно будуть в захваті.
Обирайте та замовляйте бронювання місць, щоб встигнути купити білети до Бердянська на бажану дату. Ми із задоволенням станемо вашим навігатором у найкраще літо!

Автобус Черкаси Бердянськ

Наша компанія здійснює пасажирські перевезення на море в Бердянськ починаючи з 18 червня. Білети на автобус Черкаси Бердянськ вже у продажу та доступні для бронювання. Кінцева зупинка – Бердянськ, середня коса.

Автобусні квитки в Бердянськ

Нас обирають і з нами подорожують, тому що ми:

  • Надаємо страхування під час поїздки.
  • Автобусний парк від мікроавтобуса до комфортабельного лайнера, які регулярно проходять технічне обслуговування.
  • У комфортному салоні, оснащеному за сучасними стандартами пасажири почуваються зручно, адже крісла мають відкидні спинки та працює система кондиціонування.
  • Всі запитання та необхідну інформацію оперативно надаємо на нашій гарячій лінії.
  • Діють акційні пропозиції, тож купити квитки можна значно дешевше.
  • Наші водії дбають про безпеку в дорозі, завжди уважні та ввічливі. Ні в якому разі не дозволяють собі паління в салоні та не обтяжують пасажирів “шансоном”.
  • Наші постійні клієнти оцінили переваги раннього бронювання, за допомогою якого можна вигідно замовити та купити автобусні квитки в Бердянськ.

Нагадуємо, ви можете зробити попереднє бронювання одразу на поїздку автобусом у Бердянськ і замовити квитки на автобус у зворотньому напрямку в Черкаси.

Поїздки з Черкас в Бердянськ

Що чекати туристам, які вирушають в Бердянськ з Черкас? Море позитиву і тепле Азовське море. А ще туристів чекають чудові піщані пляжі, мальовничі затоки та острови вздовж коси. Всім відома Бердянська коса є справжньою перлиною курорту. Багато відпочивальників обирають купити квитки в Бердянськ, саме через розташування там численних санаторіїв та баз відпочинку. Тут навіть морське повітря бадьорить, додає сил та здоров’я. Курорт відомий своїми лікувальними здравницями, де пропонують лікування грязями, мінеральними водами.

Розваг теж вистачає : дельфінарій “Немо”, аквапарк “Мис доброї надії”, всім відомий зоопарк “Сафарі”, морські екскурсії на піратському кораблі та багато іншого.
Літо вже поряд, варто тільки зробити йому крок на зустріч і замовити квитки до теплого моря.
Прямуємо автобусом в Бердянськ з Черкас за новими враженнями з Flamingo Bus.